Skip to content

Avatäited

Koostöös tellijate ja arhitektidega oleme välja töötanud kümneid erinevaid siseuste, tahvelduste ja vaheseinalahendusi ning paigaldanud neid 20 aasta vältel paljudele objektidele.

Merianto vaheseinad koosnevad tehases valmistatud moodulitest, mida on turvaline transportida ning lihtne objektil seinaks monteerida. Helipidavuse tagamiseks paigaldatakse moodulite vahele spetsiaalsed tihendid. 

Vaheseinte valmistamisel kasutame konstruktsioonimaterjalina peamiselt MDF-, vineer-,  täispuit- ja alumiiniumprofiile. Sõltuvalt lahendusest varieeruvad ka seinamoodulite maksimaalsed gabariidid. 

Lisaks klaasile on vaheseinte täitena võimalik kasutada kõiki tasapinnalisi materjale – näiteks kangaga kaetud paneele, spoonitud või värvitud paneele, melamiin-, laminaat- või PVC paneele jms. Klaasi kui enimlevinud materjali tugevus, läbipaistvus ja helikindlus on universaalne ja loob palju võimalusi. Vastavalt ohutus- ja helikindlusnõuetele kasutatakse lamineeritud turvaklaasi ja/või karastatud klaasi. Kõiki klaase saab matistada, teipida ja toonida. 

Meil on meeles, et uksed ja elektrikarbikud on vaheseinte lahutamatuks osaks. 

Merianto tootevalikusse kuuluvad:

KLAASVAHESEINAD

SISEUKSED

WC VAHESEINAD

SEINATAHVELDUSED