Skip to content

Mööblilahendused

Merianto projekteerib ja tarnib peamiselt eriprojektmööblit ja avalike ruumide sisustust, muuhulgas ka raamatukogude, apteekide ning kaupluste mööblit. Samuti erinevaid sisustus-elemente nagu vaheseinad, seinatahveldused, vastuvõtuletid jne.

Pikaajalised kogemused, hea materjalide tundmine ning lai materjalide ja furnituuride valik võimaldab kliendile pakkuda optimaalseid lahendusi, pidades silmas tellija ootusi lõpptulemuse esteetikale, kvaliteedile ja hinnatasemele. Merianto meeskond kavandab ja teeb valmis erimööbli, olgu sisendiks kliendilt saadud eskiis või arhitekti/sisekujundaja projekt.

Hotell

Merianto toodab hotellidele nii tubade sisustust kui ka avalike ruumide, vastuvõtualade, konverentsiruumide ja restoranide mööblit. Teame, et majutusasutuste ootused disainile, kasutatavatele materjalidele ja toodete vastupidavusele on eriti kõrged ning põnevad väljakutsed meeldivad meile.

büroo

Büroode sisustamisel on Merianto abiks kõikvõimalike erilahenduste loomisel, tarnides eritööna valmistatavaid lae- ja seinapaneele, kööke ja garderoobe, vastuvõtulette ja koosolekuruumide sisustust, puhkealade istemööblit ja vaheseinu. Lisaks erilahendustele valmistame ka klassikalisi töölaudu ja kappe.

kool ja lasteaed

Lasteaia- ja koolimööbel peab olema lastele sobiva suurusega ning neile mugavalt kasutatav. Lastemööbel tähendab meie jaoks nii laste füüsilise eripära, mängude kui ka õppimisvajadustega arvestamist. Lastele tehtud mööbel peab olema ühtaegu nii ohutu kui ka vastupidav ja selle rõõmus välisilme pole funktsionaalsusest sugugi vähem oluline.
Merianto projekteerib ja valmistab haridusasutustele erilahendusega sisustust, mis luuakse konkreetse tellija vajadusi ja soove arvestades ning mille tegemisel võetakse aluseks toodetele esitatavad nõuded ja soovitavad viimistluslahendused.

esindusmööbel

Loome ruumilahendusi, mis kannavad sõnumit, olgu selleks Eesti Vabariigi suurtsaatkonnad või ettevõtete peakontorid. Meriantol on rikkalikud kogemused apteekidele, restoranidele ja kliinikutele äratuntava ja toetava sisustuslahenduse loomisel. Mööbel on osa sõnumist.

Meditsiinimööbel

Oleme koondanud kõik oma meditsiinivaldkonna spetsiifilised sisustuslahendused Merianto Medical kaubamärgi alla. Nõudlik tervishoiu valdkond vajab ergonoomilist, ruumisäästlikku ja spetsiaalselt haiglasse disainitud meditsiinimööblit. See võimaldab ravimite säilitamiseks ja transportimiseks luua terviklahenduse, tõstab ravimiturvalisust ja toetab tervishoiutöötajaid nende vastutusrikkal tööl.
Loomulikult valmistab Merianto ka teised olulised kliiniku avaliku mööbli lahendused nagu letid, köögid, garderoobid, ootealad, toidukohad ja kõik muu.

KÖÖGID JA GARDEROOBID

Teeme rätsepalahendusena köögimööblit ja garderoobe. Kavandame, toodame ja paigaldame mööblit nii üksikult kui ka väikeseeriatena. Nõustame klienti kestvate lahenduste loomisel.

ERILAHENDUSED

Olulise osa Merianto töödest moodustavad kõikvõimalikud erilahendused – tööd ja tooted, mis nõuavad soovitud tulemuse saavutamiseks tavapärasest enam tähelepanu, nuputamist ja konstruktoritööd. Enamasti on erilahenduste loomise põhjuseks soov erilise disaini järele või piirangud ruumis, milleks võivad olla nii ruumi nappus kui ka muud laadi äärmuslikud tingimused. Üha uute materjalidega töötamine nõuab meilt pidevat enesetäiendust, kuid eritööd on meile põnevaks väljakutseks ja huvipakkuvaks võimaluseks luua midagi uut. Tänapäevased materjalid, furnituurid ja mehhanismid annavad selleks sisuliselt piiramatud võimalused.