Alumiiniumprofiilidest klaasseinalahendused

14_HT_CréditAgricole,Puget (20)

HOYEZ seinasüsteem on paljude võimalustega, äärmiselt universaalne tootesari. Lahenduse aluseks on kandev ja universaalne alumiiniumprofiilidest sõrestik, millele püstitatakse vastavalt vajadusele kas klaas- või umbsein. Seinad on vajadusel hõlpsasti teisaldatavad. Olemasoleva toote vahejaotusi ja mõõte on võimalik hiljem muuta, täitepaneele vahetada, klaase asendada umbpaneelidega või vastupidi. See argument võib osutuda oluliseks, kui ettevõtte vajadused muutuvad ja olemasolevatele vaheseintele tuleb anda uus välimus, otstarve ja mõõdud.

HOYEZ seinasüsteem pakub kolme tooterühma  H5, H7 ja H9, millel on palju erinevaid modifikatsioone. Neid saab komplekteerida nii klaaside kui umbpaneelidega (melamiin, spoon, vineer, kips, laminaat jne). sõltuvalt profiili ja täidete valikust on võimalik pakkuda helikindlust kuni 51dB. Kõikide seinalahenduste juurde on samal tootesarjal pakkuda ka sobivad uksedlahendused, vajadusel saab kasutada ka standardseid siseuksi.

 

 

 

HOYEZ H5

DOMYOS_4

on 60mm laiuse põhiprofiiliga seinalahendus, kus olenevalt kasutatavast täitest on võimalik saavutada helipidavus  kuni 47 dB Rw. Lahendus on sobiv kuni H3000mm kõrguste ruumijaotuste loomiseks. H5 sarja kuulub kolm erinevat lahendust:

H5 –  universaalne lahendus, mida saab komplekteerida nii klaas- kui umbpaneelidega.

H5JC – umbseinalahendus, kus seinapaneelid asuvad seina pinnal, peites alusprofiilid

H5T – täisklaaslahendus, kus profiil on ainult põrandal ja laes. saab kasutada klaas/klaas lahendust

 

H5 sarja tehniline info ja pildid

 

 

 

HOYEZ H7

13_H7T-Tertial_ArcoConstruction (21)

on 75mm laiuse põhiprofiiliga seinalahendus, kus olenevalt kasutatavast täitest on võimalik saavutada helipidavus  kuni 52 dB Rw. Baaslahendus on kõrgusega kuni H3000mm, eritellimisel ka rohkem. Võimalik kasutada ühe ja kahekordset täidet.

Profiili mahub 1 või 2 klaasi paksusega 5mm – 44/2 (8mm). Ump-paneelide paksus saab olla 5-52mm, muuhulgas näiteks 2x 16mm paneel, mille vahel on 30mm heliisolatsioon. Toote juurde kuuluvad lahendusega sobivad uksed, võib kasutada ka standardseid siseuksi.

 

 

 

 

 

 

 

HOYEZ H9

09_H9T_PARKRIDGE_10

on 96mm laiuse põhiprofiiliga ja kuni 50 dB Rw helikindlusega seinalahendus suurte ja tugevat seinapindade loomiseks. Kõrgus kuni 6000mm, vabalt komplekteeritav jaotuste ja täitepaneelide paigutus. Seinaga sobivad lükand ja käänduksed.

 

Profiili mahub 1 või 2 klaasi paksusega 5mm – 44/2 (8mm), klaaside vahele on võimalik paigaldada ribikardinad. Ump-paneelide paksus saab olla 5-52mm, muuhulgas näiteks 2x 16mm paneel, mille vahel on 30mm heliisolatsioon. Toote juurde kuuluvad lahendusega sobivad uksed, võib kasutada ka standardseid siseuksi.

 

 

 

 

 

 ← BACK