Tööpakkumine: projektijuht

2 kiiver valge, tume tekst, frontview

Merianto OÜ võtab tööle täiskohaga kogemustega projektijuhi, kelle peamisteks ülesanneteks on mööbli- ja sisustusprojektide juhtimine. Muu hulgas on projektijuhi ülesanne projekti eelarvete koostamine, objektil vajaminevate materjalide tellimine, logistika planeerimine ja töögraafikute koostamine paigaldustööde õigeaegseks korraldamiseks.

Sobiv kandidaat on vilunud nii inimeste kui ka projektide juhtimises ja selle juurde käiva dokumentatsiooni haldamises, jooniste lugemise oskus on vajalik.

Meriantol on laitmatud suhted klientide ja tarnijatega ka pingelise töögraafikuga aegadel, mistõttu soovime oma kollektiivi sõbralikku, järjekindlat ja süsteemset kolleegi, kellele on jõukohane kokkulepetest kinnipidamine ja eesmärkide saavutamine suhteid kahjustamata. Kasuks tuleb ehitus- või mööblivaldkonna haridus ning hea analüüsi- ja üldistusvõime.

Sobiv kandidaat on valmis regulaarseteks välislähetusteks (peamiselt Soome), oskab nii kõnes kui ka kirjas soome ja eesti keelt ning vähemalt kesktasemel inglise keelt, valdab arvutis põhiprogramme, sh Wordi, Excelit ja Autocad`i.  Vajalik on kehtiv autojuhiluba, isikliku sõiduki olemasolu tuleb kasuks, kuid ei ole nõutav.

Ootame kolleegi, kes on valmis vastu võtma väga erinevaid ja nõudlikke erialaseid väljakutseid mööbli, vaheseinte, uste, jms sisustuselementide õigeaegseks jõudmiseks objektidele ning soovib pühenduda tööle ja eneseteostusele Soome ja Eesti nõudlikul ehitus- ja sisustusturul  15 aasta pikkust kogemus omavas ja meeskonnatööd väärtustavas ettevõttes.

Loova, vastutusrikka ja pingelise töö juures ootab tulevast projektijuhti Meriantos suurepärane ja pühendunud kollektiiv, toetav töökeskkond ja tulemustele vastav tasu.

Meriantol on pikaajalised kogemused haiglate, hotellide, muuseumide, koolide, lasteaedade, büroohoonete ning kodude mööbl ja sisustuse terviklahenduste loomisel nii Eestis, Soomes kui ka mujal. Meie põhikliendid on suuremad ehitusettevõtted.

Huvilistel palume saata sooviavaldus koos CV-ga raimo@merianto.com .

Lisainfo +372 504 8700 (Raimo Grichin, Merianto OÜ juhataja)