Tööpakkumine: paigaldusjuht

2 kiiver valge, tume tekst, frontview

Seoses laienemisega otsib Merianto Install OY Soome objektidele varasema paigaldus- ja juhtimiskogemustega paigaldusjuhti. Pakume täisajaga tööd Helsingi ja selle lähipiirkonna objektidel esmaspäevast reedeni ning vajame valmisolekut Soome-sisesteks lähetusteks. Isikliku sõiduki olemasolu tuleb kasuks, kuid ei ole nõutav.

Sobiv kandidaat oskab nii soome kui ka eesti keelt, tal on kehtivad autojuhiload ja valmidus võtta vastutust väga erinevate ja nõudlike objektide sisustamise eest, koordineerides korraga tööd mitmetel objektidel.

Ootame et meie tulevane kolleeg võtaks vastutuse kõikide Merianto Install OY Soome objektide paigaldustööde õigeaegse, kvaliteetse ja sujuva korralduse eest. Sobiv kandidaat loob efektiivse töökorralduse, juhtides nii Merianto Install OY paigaldusmeeskonda kui ka muid vajalikke ressursse kvaliteetse ja tähtaegse tulemuse saavutamiseks samaaegselt erinevatel objektidel.

Eeldame, et sobiv kandidaat on ennast Soomes juba sisse seadnud ja valmis pühenduma tööle meeskonnatööd väärtustavas ettevõttes, millel on enam kui 10 aasta pikkune kogemus Soome nõudlikul ehitus- ja sisustusturul.

Peame enesestmõistetavaks, et meie tulevane kolleeg on läbinud tööturvalisuse koolituse ja talle on väljastatud vastav tunnistus (työturvallisuuskortti) ning ta on kantud Soome töö- ja maksuregistrisse (verotunnus, Soome isikukood).

Meriantol on pikaajalised kogemused haiglate, tervisekeskuste, apteekide, hotellide, muuseumide, koolide, lasteaedade, büroohoonete ja büroode ning kodude mööbli ja sisustuse terviklahenduste loomisel nii Eestis, Soomes kui ka mujal. Meie põhikliendid on suuremad ehitusettevõtted.

Huvilistel palume saata sooviavaldus koos CV-ga raimo@merianto.com

Lisainfo +372 504 8700 (Raimo Grichin, Merianto Install OY juhataja)