Tööpakkumine: mööbliprojektide eelarvestaja

DSCN0594Seoses laienemisega pakub Merianto OÜ täistööajaga tööd kogemustega mööbliprojektide eelarvestajale, kelle peamisteks ülesanneteks on sisustusprojektide eelarvete koostamine, pakkumiste vormistamine ja müügitegevuse toetamine.

Muuhulgas on eelarvestaja ülesanded ka klientide ja allhankijatega suhtlemine, hinnapakkumiste registri ja tarnijate registri haldamine, uute võimalike klientide ja tarnijate kontaktide kogumine ja registreerimine, projektijuhtide ja müügijuhtide tegevuse toetamine. Sobiv kandidaat on vilunud nii inimestega suhtlemises kui ka projektide juurde käiva dokumentatsiooni haldamises, jooniste lugemise oskus on vajalik.

Merianto kliendisuhtluse juurde kuuluvad laitmatud suhted klientide ja tarnijatega ka pingelise töögraafikuga aegadel, mistõttu soovime oma kollektiivi sõbralikku, järjekindlat ja süsteemset kolleegi, kellele on jõukohane kokkulepetest kinnipidamine ja eesmärkide saavutamine suhteid kahjustamata. Kasuks tuleb ehitus- või mööblivaldkonna haridus ning hea analüüsi- ja üldistusvõime.

Sobiv kandidaat oskab nii kõnes kui ka kirjas väga hästi soome ja eesti keelt ning vähemalt kesktasemel inglise keelt, valdab arvutis põhiprogramme, sh Wordi ja Excelit, kasuks tuleb Autocadi kasutamise oskus.

Ootame kolleegi, kes on valmis vastu võtma väga erinevaid ja nõudlikke erialaseid väljakutseid mööblit, vaheseinu, jms sisustuslahendusi sisaldavate projektide kokkupanekuks ja elluviimiseks ning soovib pühenduda tööle ja eneseteostusele Soome nõudlikul ehitus- ja sisustusturul enam kui 10 aasta pikkust kogemust omavas ja meeskonnatööd väärtustavas ettevõttes.

Loova, vastutusrikka ja pingelise töö juures ootab tulevast eelarvestajat Meriantos suurepärane ja pühendunud kollektiiv, toetav töökeskkond ja tulemustele vastav tasu.

Meriantol on pikaajalised kogemused haiglate, hotellide, muuseumide, koolide, büroohoonete ning kodude mööbli ja sisustuse terviklahenduste loomisel nii Eestis, Soomes kui ka mujal. Meie põhikliendid on suuremad ehitusettevõtted.

Huvilistel palume saata sooviavaldus koos CV-ga raimo@merianto.com hiljemalt 15. maiks 2017.

Lisainfo +372 504 8700 (Raimo Grichin, Merianto OÜ juhataja)