Tööpakkumine: mööblipaigaldaja Soomes

2 kiiver valge, tume tekst, frontviewSeoses töömahu suurenemisega otsib Merianto Install OY Soome objektidele kogemustega mööblipaigaldajaid (töökoht Soomes),  kes on valmis Helsingi ja selle lähipiirkonnas olevatel objektidel töötama esmaspäevast reedeni täistööajaga ning Soome-siseste lähetuste valmidusega. Isikliku sõiduki olemasolu tuleb kasuks, kuid ei ole nõutav.

Sobiv kandidaat oskab nii soome kui ka eesti keelt, tal on kehtivad autojuhiload ja valmidus võtta vastu väga erinevaid ja nõudlikke erialaseid väljakutseid mööbli, vaheseinte, uste, aknalaudade, trepipiirete jms sisustuselementide paigaldamisel.

Eeldame, et sobivad kandidaadid on ennast Soomes juba sisse seadnud ja valmis pühenduma tööle meeskonnatööd väärtustavas ettevõttes, millel on enam kui 18 aasta pikkune kogemus Soome nõudlikul ehitus- ja sisustusturul.

Peame enesestmõistetavaks, et meie tulevane kolleeg on läbinud tööturvalisuse koolituse ja talle on väljastatud vastav tunnistus (työturvallisuuskortti) ning ta on kantud Soome töö- ja maksuregistrisse (verotunnus, Soome isikukood).

Meriantol on pikaajalised kogemused haiglate, tervisekeskuste, apteekide, hotellide, muuseumide, koolide, lasteaedade, büroohoonete ja büroode ning kodude mööbli ja sisustuse terviklahenduste loomisel nii Eestis, Soomes kui ka mujal. Meie põhikliendid on suuremad ehitusettevõtted.

Huvilistel palume saata sooviavaldus koos CV-ga raimo@merianto.com

Lisainfo +372 504 8700 (Raimo Grichin, Merianto Install OY juhataja)