Tööpakkumine: mööblikonstruktor

2 kiiver valge, tume tekst, frontview

Seoses laienemisega pakub Merianto OÜ täistööajaga tööd Tallinnas kogemustega mööblikonstruktorile, kelle peamisteks ülesanneteks on mööbli, akende, uste ja muude sisustuselementide konstrueerimine vastavalt lähteülesandele, spetsifikatsioonide ja tööjooniste valmistamine.

Sobiv kandidaat on tähelepanelik, loov ning produktiivne, mõistab tööde  prioriteetsust, on kiire taibuga, valdab heal tasemel Autocadi joonestustarkvara. Edukas kandidaat on mööbli- või ehituse alase erialase haridusega ning mõistab oma olulisust projekti elluviimise õnnestumisel.

Merianto kliendisuhtluse juurde kuuluvad laitmatud suhted klientide ja tarnijatega ka pingelise töögraafikuga aegadel, mistõttu soovime oma kollektiivi sõbralikku, järjekindlat ja süsteemset kolleegi, kellele on jõukohane kokkulepetest kinnipidamine ja eesmärkide saavutamine suhteid kahjustamata.

Sobiv kandidaat oskab nii kõnes kui ka kirjas eesti keelt, kasuks tuleb soome keele oskus. Ootame kolleegi, kes on valmis vastu võtma väga erinevaid ja nõudlikke erialaseid väljakutseid mööbli, vaheseinte, uste, aknalaudade, trepipiirete jms sisustuselementide inimsõbralikuks tegemisel ning soovib pühenduda tööle ja eneseteostusele Eesti ja Soome nõudlikul ehitus- ja sisustusturul enam kui 10 aasta pikkust kogemus omavas ja meeskonnatööd väärtustavas ettevõttes.

Loova, vastutusrikka ja pingelise töö juures ootab tulevast mööblikonstruktorit Meriantos suurepärane ja pühendunud kollektiiv, toetav töökeskkond ja tulemustele vastav tasu.

Meriantol on pikaajalised kogemused haiglate, tervisekeskuste, apteekide, hotellide, muuseumide, koolide, lasteaedade, büroohoonete ja büroode ning kodude mööbli ja sisustuse terviklahenduste loomisel nii Eestis, Soomes kui ka mujal. Meie põhikliendid on suuremad ehitusettevõtted.

Huvilistel palume saata sooviavaldus koos CV-ga raimo@merianto.com hiljemalt 14. aprilliks 2015.

Lisainfo +372 504 8700 (Raimo Grichin, Merianto OÜ juhataja)