Tööpakkumine: konstruktor-projekteerija

 

Merianto OÜ võtab tööle täiskohaga kogemustega mööblikonstruktor-projekteerija, kelle peamisteks ülesanneteks on mööbli ja muude sisustuselementide konstrueerimine ja projekteerimine vastavalt lähteülesandele, muuhulgas tootmiseks vajalike tööjooniste tegemine ja spetsifikatsioonide koostamine.

Nõuded kandidaadile:

Sobiv kandidaat on tähelepanelik, loov ning produktiivne, mõistab tööde  prioriteetsust, on kiire taibuga ning valdab heal tasemel kaasaegseid joonestusprogramme.  Edukas kandidaat on mööbli- või ehituse alase erialase haridusega ning mõistab oma olulisust projekti elluviimise õnnestumisel. Sobiv kandidaat oskab nii kõnes kui ka kirjas eesti ja soome keelt.

Merianto organisatsioonikultuuri kuuluvad laitmatud suhted klientide ja tarnijatega ka pingelise töögraafikuga aegadel, mistõttu soovime oma kollektiivi sõbralikku, järjekindlat ja süsteemset kolleegi, kellele on jõukohane kokkulepetest kinnipidamine ja eesmärkide saavutamine suhteid kahjustamata. Ootame kolleegi, kes soovib pühenduda tööle ja eneseteostusele.

Pakume:

Loova, vastutusrikka ja pingelise töö juures ootab tulevast mööblikonstruktorit Meriantos suurepärane ja pühendunud kollektiiv, toetav töökeskkond ja tulemustele vastav tasu.

Ettevõttest:

Merianto OÜ on enam kui kümneaastase kogemusega mööbli- ja sisustusprojektide juhtimise ja elluviimise ettevõte, kellel on ka Soomes tegutsev tütarettevõte Merianto Install Oy. Meriantol on pikaajaline praktika haiglate, tervisekeskuste, hotellide, muuseumide, koolide, lasteaedade, büroohoonete ning kodude mööbli ja sisustuse terviklahenduste loomisel nii Eestis, Soomes kui ka mujal. Meie põhikliendid on suuremad ehitusettevõtted.

Huvilistel palume saata sooviavaldus koos CV-ga aadressile raimo@merianto.com.

Lisainfo +372 504 8700 (Raimo Grichin, Merianto OÜ juhataja)