Kontakt ja meeskond


Merianto OÜ

Siduri 3, 11313 Tallinn, EESTI
+372 654 2000
info @ merianto.com
Registrikood: 11009091
KMKR nr: EE100875151

Merianto Install Oy

Postiaadress: Urho Kekkosen katu 4-6E, 00100 Helsinki, FINLAND
+ 358 40 5339 162
install@merianto.com
Y-tunnus: 2587500-6




Meeskond

Raimo Grichin Juhataja (+ 372) 504 8700 raimo@merianto.com
Jüri Abram Müügijuht (+ 372) 504 3036 (+ 358) 40 533 9162 ja@merianto.com
Andrus Loit Ekspordijuht (+ 372) 501 8104 (+ 358) 40 774 1131 andrus.loit@merianto.com
Putte Kopamees Ekspordi projektijuht (+ 372) 5300 7723 (+ 358) 40 553 8392 putte@merianto.com
Silver Uudelt Ekspordi projektijuht  (+372) 5648 5589 (+ 358) 40 646 2642 silver@merianto.com
Toomas Luik Arendusjuht (+372) 526 6277 (+358) 40 534 5926 toomas.luik@merianto.com
Marko Heinvee Projektijuht (+ 372) 512 5744 marko@merianto.com
Toomas Zdankevitch Projekteerija (+ 372) 502 7810 toomas@merianto.com
Kaarel Loomets Tootmisjuht (+372) 5663 9945 kaarel@merianto.com
Simo-Ove Sülla Tehnoloog (+372) 5349 1114 simo@merianto.com
Kalev Koks Arendusspetsialist (+ 372) 568 5671 (+ 358) 40 506 6108 kalev.koks@merianto.com
Indrek Reitalu Paigaldusspetsialist (+ 358) 40 553 8202 indrek@merianto.com

 

Küsimuse saata või kontakteeruda saate ka siit:

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

 

EAS toetus projektile „Disainialane nõustamine