Vaba töökoht: mööblipaigaldaja Eestis

2 kiiver valge, tume tekst, frontviewSeoses töömahu suurenemisega võtab Merianto OÜ täiskohaga tööle kogemustega mööblipaigaldaja, kelle peamisteks ülesanneteks on mööbli tarnimine tootmisüksusest objektile ja erinevate sisustustoodete montaaž objektil. Tööülesannete hulka kuulub ka objektide eelnev mõõdistamine ja suhtlus erinevate tööga seotud osapooltega.

Nõuded kandidaadile:

Sobiv kandidaat on tähelepanelik, loov ning produktiivne, mõistab tööde  prioriteetsust, on kiire taibuga, oskab lugeda tööjooniseid ning kasutada erinevaid puutööseadmeid. Nõutav on B kat. juhilubade olemasolu. Kasuks tuleb hea suhtlemisoskus. Isikliku sõiduki olemasolu tuleb kasuks, kuid ei ole nõutav.

Sobiv kandidaat oskab nii kõnes kui ka kirjas eesti keelt. Kasuks tuleb  inglise keele oskus vähemalt algtasemel.

Edukas kandidaat on mööblialase haridusega ja/või erialase kogemusega ning mõistab oma rolli ning tehtava töö tähtsust kvaliteetse lõpptulemuse saavutamisel ja projekti edukal elluviimisel.

Merianto organisatsioonikultuuri kuuluvad laitmatud suhted klientide ja tarnijatega ka pingelise töögraafikuga aegadel, mistõttu soovime oma kollektiivi sõbralikku, järjekindlat ja süsteemset kolleegi, kellele on jõukohane kokkulepetest kinnipidamine ja eesmärkide saavutamine suhteid kahjustamata. Ootame oma meeskonda kolleegi, kes soovib pühenduda tööle ja eneseteostusele.

 

Loova, vastutusrikka ja pingelise töö juures ootab tulevast kolleegi Meriantos nooruslik ja pühendunud kollektiiv, toetav töökeskkond ning tulemustele vastav tasu. Ettevõtte poolt on kogu tööde teostamiseks vajalik varustus (transport, kvaliteetsed töövahendid, tööriietus). Ettevõte soosib töötaja ametialast arengut ja kasvamist ettevõtte sees.

Meriantol on suur kogemused haiglate, tervisekeskuste, hotellide, muuseumide, koolide, lasteaedade ning büroohoonete mööbli ja sisustuse terviklahenduste loomisel nii Eestis, Soomes kui ka mujal. Meie põhikliendid on haiglad ja suuremad ehitusettevõtted.

Huvilistel palume saata sooviavaldus koos CV-ga raimo@merianto.com

Lisainfo +372 504 8700 (Raimo Grichin, Merianto OÜ juhataja)